Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sprawozdanie z organizacji turnieju piłki nożnej „2012 Talentów” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w 2009 r.W turnieju piłkarskim 2012 Talentów startowały 24 drużyny z terenu dzielnicy Targówek, w 5 grupach wiekowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Równolegle odbywają się rozgrywki grupy „open" powyżej 19 r. ż. na które zgłosiło 14 drużyn, rozgrywki trwają do 5 maja na boisku szkolnym Zespołu Szkół Mieszka I.  W turnieju grup dziecięco-młodzieżowych rozegrano 38 meczy na boisku „Orlik" przy ul. Remiszewskiej 40. W Turnieju dziecięco-młodzieżowym rozgrywki trwały od 6 do 20 kwietnia. Razem w turnieju piłkarskim uczestniczyło 357 zawodników. Mecze finałowe dla grupy wiekowej 1990/1992 szkół ponadgimnazjalnych odbyły się przy licznie uczestniczących kibicach w dniu  podsumowania turnieju. Nagrody dla drużyn z trzech pierwszych miejsc we wszystkich grupach wiekowych ufundowały: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bródno", Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Praga" oraz Urząd Dzielnicy Targówek. Turniej organizowany od wielu lat przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Bródno", a drugi raz przy współudziale Wydziału Sportu i Rekreacji zyskuje coraz większe zainteresowanie dzieci, młodzieży i dorosłych nie zrzeszonych w klubach sportowych. W grupach wiekowych A, B, C, D, E pierwsze drużyny awansują do ćwierć finałów mistrzostw Warszawy w turnieju „2012 Talentów" i będą grały o dalszy awans z Dzielnicą Praga Północ i Białołęka.

Klasyfikacja końcowa drużyn przedstawia się następująco:

Grupa A rocznik 2000/2001:

1 miejsce drużyna „Pioruny"

2 miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 114

Grupa B rocznik 1998/1999:

1 miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 28

2 miejsce drużyna FC Matrix

3 miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 114

Grupa C rocznik 1996/1997:

1 miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 114

2 miejsce drużyna Lech

3 miejsce drużyna SP Targówek

Grupa D rocznik 1993/1995:

1 miejsce drużyna Just do It

2 miejsce drużyna FC Coco Jumba

3 miejsce drużyna White Cats

4 miejsce drużyna Gimnazjum nr 142

Grupa E rocznik 1990/1992:

1 miejsce drużyna Zespołu Szkół nr 34

2 miejsce drużyna FC Zooidy

3 miejsce drużyna The Killers

4 miejsce drużyna AKS Bródno

Tytuły króla strzelców w poszczególnych grupach wiekowych otrzymali:

Grupa A - Marcin Owsiany

Grupa B - Piotr Jaroszewicz

Grupa C - Adrian Kujawa

Grupa D - Marcin Rojek

Grupa E - Michał Kowalski

Nagrodę „Fair Play" za sportową postawę otrzymała drużyna The Killers.

Nagrody wręczali: Wacław Kowalski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Targówek, Witold Harasim Radny Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, Ryszard Zarański Zastępca Prezesa Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Praga". Przy organizacji turnieju uczestniczyli m.in. Ryszard Białobrzeski członek Rady Nadzorczej w Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno", Lidia Witke kierownik ds. kulturalno-oświatowych ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Bródno", Jadwiga Krawczyk przedstawiciel Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Praga", oraz nauczyciele Gimnazjum nr 141 Maciej Zwierzchowski i Paweł Tuchewicz.

Ostatnia grupa wiekowa „open" rozpoczęła rozgrywki 16 kwietnia na boisku Zespołu Szkół Mieszka I, miłośników piłki nożnej zapraszamy na finałowe mecze i rozdanie nagród, które odbędzie się 5 maja na boisku szkolnym ZS nr 34 przy ul. Mieszka I 7.

 

Ponadto na ORLIKU rozegrany został taki sam turniej  dla dzielnicy Praga Północ.

Orlik 2012

Kontakt


tel. 0-222-166-756

e-mail: orlik@sp114.edu.pl

 

 

Boisko „Orlik 2012”

czynne

 

od poniedziałku do piątku

w godzinach

14.00 – 22.00

w soboty i niedziele

09.00 – 22.00