Wtorek, 2018-10-23

Imieniny: Edwarda, Marleny

Bezpieczne wakacje

Zbliżają się wakacje, dlatego też w naszej świetlicy 12 i 13 czerwca 30 czerwca odbyło się spotkanie z panią pielęgniarką. W trakcie spotkania uczniowie z klas I-IV oraz dzieci z oddziału przedszkolnego  dowiedzieli się, jak bezpiecznie zachowywać się podczas nadchodzącego letniego wypoczynku. Zabawy nad wodą i bezpieczne korzystanie z otwartych zbiorników wodnych i basenów, ochrona przed promieniowaniem słonecznym, właściwe odżywianie w czasie upałów, przestrzeganie higieny osobistej, ochrona przed kleszczami to bardzo ważne tematy, które poruszyła podczas spotkania pani pielęgniarka. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pogadanki i zadawały pytania. Zdobyły wiele cennych informacji, które z pewnością wykorzystają podczas letnich wakacji.