Kalendarium

Poniedziałek, 2019-11-18

Imieniny: Klaudyny, Romana

Jadłospis

Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2018/2019

 

 

I MIEJSCE ZŁOTY MEDAL:

 

1. Cezary Szczerbiński – kat. kl. I-II chł.

2. Alicja Krawczyk - kat. kl. III-IV dz.

3. Zuzanna Rzeszutek - kat. kl. V-VI dz.

4. Aleksander Małek - kat. kl. V-VI chł.

5. Jakub Paździor - kat. kl. VII-VIII chł.

 

 

II MIEJSCE SREBRNY MEDAL:

 

  1.  Alicja Rój – kat. kl. I-II dz.
  2. Nikodem Paszkiewicz – kat. kl. I-II chł.
  3. Anna Walkiewicz - kat. kl. III-IV dz.
  4. Dawid Sibielski - kat. kl. V-VI chł.
  5. Olimpia Szczęśniewicz - kat. kl. VII-VIII dz.
  6. Piotr Łempicki - kat. kl. VII-VIII chł.

 

 

III MIEJSCE BRĄZOWY MEDAL:

 

1. Maria Kowalczyk – kat. kl. I-II dz.

  1. Maksymilian Gąsiorowski. – kat. kl. I-II chł.
  2. Wiktoria Małek - kat. kl. III-IV dz.
  3. Taras Kapirulin – kat. kl. III-IV chł.
  4. Maria Jakubowska - kat. kl. V-VI dz.
  5. Kajetan Lewandowski - kat. kl. V-VI chł.
  6. Jan Łukaszewicz - kat. kl. VII-VIII chł.

 

 


 

Dzielnicowy TURNIEJ WIEDZY OLIMPIJSKIEJ

 

II MIEJSCE

 

  1. Kacper Molendowski – kl. 5 B
  2. Mikołaj Rój – kl. 5 B

 


 

SP114 Mistrzami Targówka w koszykówce chłopców

1 miejsce - złoty medal

Broler Kacper (5a)

Caliński Konrad (6c)

Dobrzyński Przemysław( 5a)

Komorowski Bartłomiej (6c)

Kozłowski Sebastian (5a)

Łukasik Mikołaj (6a)

Ozdoba Szymon (5b)

Piotrowski Tomasz (6c)

Skrzypiec Łukasz (6c)

Sobierajski Krystian (6c)

Szcześniewski Jarosław (6c)

Wróblewski Karol (6a)

Grzegorz Kozłowski


 

Wtorki lekkoatletyczne 18 i 25.09.2018r 

WYNIKI:
18.09.2018
Skok wzwyż dziewcząt rocznik 2005-2006
2 miejsce Bożena Gryczka    
Rzut piłeczką palantową chłopców 2005-2006
1 miejsce Mikołaj Łukasik 
2 miejsce Krystian Sobierajski 
Skok w dal chłopców 2005-2006
3 miejsce Tomasz Piotrowski
Bieg na 60 m chłopców 2005-2006
2 miejsce Tomasz Piotrowski
3 miejsce Mikołaj Łukasik 
Bieg na 300m dziewcząt 2008-2007
3 miejsce Róża Lewandowska 
Bieg na 1000m chłopców 2005-2006
1 miejsce Aleksander Małek
3 miejsce Krystian Sobierajski 
Bieg na 300m dziewcząt 2005-2006
2 miejsce Anastasiia Fabirovska  
Sztafeta 6x200m 
3 miejsce Anastasiia Fabirovska, Bożena Gryczka, Emilia Zdun, Aleksander Małek, Mikołaj Łukasik, Tomasz 



25.09.2018
Skok wzwyż dziewcząt rocznik 2005-2006
1 Miejsce Bożena Gryczka    
Rzut piłeczką palantową chłopców 2005-2006
3 miejsce Mikołaj Łukasik 
Skok w dal chłopców 2005-2006
2 miejsce Tomasz Piotrowski
Bieg na 60 m chłopców 2005-2006
3 miejsce Tomasz Piotrowski
Bieg na 300m dziewcząt 2008-2007
3 miejsce Natalia Król  
Bieg na 1000m chłopców 2005-2006
1 miejsce Aleksander Małek
3 miejsce Krystian Sobierajski 
Bieg na 600m dziewcząt 2005-2006
3 miejsce Zuzanna Rzeszutek   
Sztafeta 6x200m 
1 miejsce Anastasiia Fabirovska, Bożena Gryczka, Emilia Zdun, Aleksander Małek, Mikołaj Łukasik, Tomasz  


 

III miejsce w tenisie stołowym dziewcząt
brązowy medal
Karolina Kośka (6d SP)
Polubiec Alicja (6d SP)


 

 

III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt


III miejsce - brązowy medal
Fabirovska Anastasiia (6b SP)
Grynyk Anastasiia (6d SP)
Jaczewska Marta (6c SP)
Jakubowska Maria (6a SP)
Karkowska Emilia (7c SP)
Kowalik Agata (6b SP)
Popczyk Wiktoria (6d SP)
Rawińska Zuzanna (6c SP)
Stawicka Hanna (7c SP)
Wysocka Maria (7c SP)
Zdun Emilia (5a SP)

 


 

Żoliborski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Niepodległości

III miejsce – brązowy medal

1. Mateusz Tyrcha

2. Nikodem Paszkiewicz

3. Franciszek Pisarski

4. Wojciech Fijałkowski

 


 

Biegi i marsze przełajowe Targówek 2018

 

II miejsce  -  Wiktoria Małek  - kategoria klas III-IV

II miejsce  -  Aleksander Małek  - kategoria klas V-VI

III miejsce  - Kuba Sosnowski vel Szymański  - kategoria klas III-IV


 

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek w piłce ręcznej - kategoria dzieci

 

III miejsce - brązowy medal

 

  1. Hajduga Łukasz 6c
  2. Sobierajski Krystian 6c
  3. Komorowski Bartłomiej 6c
  4. Wiak Kacper 6c
  5. Skrzypiec Łukasz 6c
  6. Piotrowski Tomasz 6c
  7. Jasiński Kacper 6c
  8. Kaliński Jakub 6c
  9. Caliński Konrad 6c
  10. Kobus Mikołaj 6d

 

 


 

Indywidualne biegi przełajowe

II MIEJSCE – SREBRNY MEDAL

  1. ALEKSANDER MAŁEK kl. 6d – kategoria rocznik 2007

 

Sztafetowe biegi przełajowe – Mistrzostwa Dzielnicy Targówek

III MIEJSCE – BRĄZOWY MEDAL

  1. Małek Aleksander kl. 6d

  2. Caliński Konrad kl. 6c

  3. Piotrowski Tomasz kl. 6c

  4. Skrzypiec Łukasz kl. 6c

  5. Sobierajski Krystian kl. 6c

  6. Wiak Kacper kl. 6c

  7. Rój Mikołaj kl. 5b

  8. Wawryk Mateusz kl. 5b

  9. Sibielski Dawid kl. 5c

  10. Witkowski Bartłomiej kl. 5c