Kalendarium

Poniedziałek, 2019-11-11

Imieniny: Bartłomieja, Gertrudy

Jadłospis

Sukcesy pozaszkolne w roku 2018/2019

 

 Ogólnopolski konkurs multimedialny "Cudze chwalicie - swego nie znacie"

wyróznienie - Marta Jaczewska (kl. 6c)


 

Albus MATEMATYKA 2019r.

Kl.4

Ireneusz Krawiec – wyróżnienie

Kl.5

Wojciech Bebernitz – laureat

Alina Filip – wyróżnienie

Kl. 6

Krzysztof Leonarski – wyróżnienie

Kl. 7

Tymoteusz Niedzielski – laureat

Kl. 8

Piotr Stolarczyk – laureat

Aleksandra Ozdoba – laureat

Weronika Rudowska – laureat

Joanna Jóśko – laureat

Aleksandra Wasiak – laureat

Michał Wajler – wyróżnienie

 


 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  ALBUS 2019

FIZYKA  

Kl.7  dyplom wyróżnienia   –  Tymoteusz Niedzielski 

Kl.8  dyplom wyróżnienia   –  Piotr Stolarczyk   

CHEMIA  

Kl.7  dyplom laureata   –  Tymoteusz Niedzielski 

Kl.8  dyplom laureata   –  Piotr Stolarczyk   

BIOLOGIA

Kl.5  dyplom wyróżnienia   –  Zofia Rachwalska

PRZYRODA

Kl.5  dyplom laureata   –  Piotr Bebernitz

GEOGRAFIA

Kl.5  dyplom wyróżnienia   –  Wojciech Bebernitz


 

 Ogólnpolski konkurs Matematyka & GeoGebra MaGIK

I miejsce - Piotr Stolarczyk (kl. 8b)

wyróżnienie - Joanna Jóśko (kl. 8d)

 


 

 Warszawski konkurs mltimedialny "Cudze chwalicie, swego nie znacie" MDK Muranów

laureat- Adam Czarzasty (kl. 8a)

laureat - Bartłomiej Komorowski (kl. 6c); J

laureat - Jan Dąbrowski (kl. 6d)

 


 

Dzielnicowy konkurs „Święto lasu”

 

Kategoria praca plastyczna                 

 

II miejsce –  Patrycja Wajler (kl. 3a)

 III miejsce –  Natalia Koleda (kl. 2c)

 


 

Dzielnicowy konkurs literacki „Bajka rodzinna" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 84

 

III miejsce - Olga Kołomańska (kl. 6a)

 

 


 

 Laureaci konkursu PIX2019 - Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w Programowaniu:

 

- Krzysztof Wielga I miejsce

- Gabriela Lisek III miejsce

- Ireneusz Krawiec IV miejsce

- Zofia Rachwalska V miejsce

- Tadeusz Karwat VI miejsce

- Nikola Peuker VI miejsce

- Alina Filip VII miejsce

- Róża Lewandowska VII miejsce

- Bartłomiej Śniadowski IX miejsce

- Piotr Bebernitz X miejsce

- Adrian Fabijańczyk X miejsce

-Gabriela Golat X miejsce

- Anhelina Krasko X miejsce

- Julia Razik X miejsce

 

 

Gratulujemy:)

 

 


 

XXV Konkurs wokalno-muzyczny "Debiuty 2019" organizowany przez Dom Kultury „Świt”

 


I miejsce - zespół „Ósemeczki” z klasy 1b

 


 

 

V Warszawski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży, Debiuty – „Brożka Kultury” 2019 organizowany przez Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej

 

 

Wyróżnienie - zespół "Ósemeczki" z klasy 1b

 

 


 

 

XXVI Stołeczna Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii „Ósemeczki”

 

Laureat - Aleksandra Pytel (kl. 6a)

 

 


 

Warszawski konkurs fotograficzny o tematyce literackiej „Ty czy ja – kto z nas jest prawdziwy?” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 114

 

I miejsce - Adam Czarzasty (kl. 8a)

 

II miejsce    - Natalia Kirkiewicz,(kl. 6a)

 

wyróżnienie - Pola Garbacz (kl. 4e)

 

 


 

Dzielnicowy Konkurs „Czytam ze zrozumieniem” dla uczniów kl. II i III organizowany przez Szkołę Podstawową nr 114

 

II miejsce – Maja Kosowska (kl. 2a)

 

III miejsce – Lena Toczyska (kl. 3b)

 

Wyróżnienie – Szymon Kowalczyk (kl. 3c)

 

 


 

Międzynarodowy konkurs matematyczny pt. „Kangur Matematyczny” organizowany przez Komitet Organizacyjny w Warszawie

 

klasy pierwsze

wyróżnienie – Tobiasz Nagłowski (kl. 1b)

 

klasy drugie

wyróżnienie – Michał Starczak (kl. 2a)

 

klasy czwarte

wyróżnienie – Zygmunt Filip (kl. 4d), Bartłomiej Pieńkos (kl. 4e), Ireneusz Krawiec (kl. 4a)

 

klasy piąte

wyróżnienie – Wojciech Bebernitz (kl. 5a)

 

klasy siódme

wyróżnienie – Tymoteusz Niedzielski (kl. 7c)

 

klasy ósme

wyróżnienie – Piotr Stolarczyk (kl. 8b)

 


 

Warszawski konkurs matematyczny „Z matematyką przez życie” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 298

 

 

 

II miejsce – Piotr Stolarczyk, kl. 8b

 

Wyróżnienie – Wojciech Bebernitz, kl. 5a

 

 


 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot chemia - kl. 7

Dyplom laureata – Tymoteusz Niedzielski (kl. 7c)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot chemia - kl. 8

 

Dyplom laureata – Piotr Stolarczyk (kl. 8b)

Dyplom wyróżnienia – Joanna Jóśko (kl. 8d), Aleksandra Wasiak (kl. 8d)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. angielski - kl. 4

 

Dyplom wyróżnienia – Ireneusz Krawiec (kl. 4a), Sergei Shakhmaev (kl. 4c)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. angielski - kl. 5

 

Dyplom wyróżnienia – Paweł Kołodziejczyk (kl. 5c), Lena Ziemska (kl. 5c)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. angielski - kl. 6

 

Dyplom laureata – Bartosz Boruta (kl. 6a)

Dyplom wyróżnienia – Rafał Cieślik (kl. 6a), Piotr Dąbrowski (kl. 6b), Kacper Żenczykowski (kl. 6a)

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. angielski - kl. 7

 

Dyplom laureata – Cezary Wegera (kl. 7c), Jakub Adamowicz (kl. 7b)

Dyplom wyróżnienia – Aleksandra Zaręba (kl. 7a), Karolina Chmielewska (kl. 7a), Oliwia Kaczorek (kl. 7a)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. angielski - kl. 8

 

Dyplom laureata – Joanna Jóśko (kl. 8d), Mateusz Pisarski (kl. 8a), Michalina Janczyn (kl. 8d), Wiktoria Raczkowska (kl. 8a), Maciej Kamela (kl. 8d)

Dyplom wyróżnienia – Krzysztof Kołodziejczyk (kl. 8a), Kamil Bobrzak (kl. 8d), Maja Piasecka (kl. 8c), Michał Wajler (kl. 8b)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. polski – kl. 4

 

Dyplom laureata – Emilia Wróblewska (kl. 4c), Zygmunt Filip (kl. 4d), Piotr Bebernitz (kl. 4c)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. polski – kl. 5

 

Dyplom laureata – Wojciech Bebernitz (kl. 5a), Alina Filip (kl. 5a)

Dyplom wyróżnienia – Kamila Kozarzewska (kl. 5d), Zofia Rachwalska (kl. 5d)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. polski – kl. 6

 

Dyplom laureata – Zuzanna Rzeszutek (kl. 6a)

Dyplom wyróżnienia – Zuzanna Rawińska (kl. 6c), Konrad Caliński (kl. 6c), Mikołaj Łukasik (kl. 6a)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. polski – kl. 7

 

Dyplom wyróżnienia – Jakub Krupa (kl. 7b), Oliwia Kaczorek (kl. 7a), Patrycja Radek (kl. 7a), Samuel Paprocki (kl. 7b)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot j. polski – kl. 8

 

Dyplom wyróżnienia – Marta Skiba (kl. 8a), Alicja Garbacz (kl. 8a)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot matematyka – kl. 4

 

Dyplom wyróżnienia – Zygmunt Filip (kl. 4d)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot matematyka – kl. 5

 

Dyplom wyróżnienia – Wojciech Bebernitz (kl. 5a)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot matematyka – kl. 7

 

Dyplom laureata – Tymoteusz Niedzielski (kl. 7c)

 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot matematyka – kl. 8

 

Dyplom laureata – Piotr Stolarczyk (kl. 8b), Wiktoria Raczkowska (kl. 8a)

Dyplom wyróżnienia – Aleksandra Ozdoba (kl. 8a), Weronika Rudowska (kl. 8d)

 

 


 

Ogólnopolski konkurs "Wyzwania Pani Kasi" - wyzwanie kwietniowe "Poznajmy się" kategoria Lego WeDo

 

Nagroda sędziów - Ireneusz Krawiec, kl. 4a

 

 


 

 

 

 

Finaliści konkursu PIX2019 - Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w Programowaniu:

 

KATEGORIA SKILLED

 

  • Krzysztof Wielga kl. 4
  • Zofia Rachwalska kl. 5
  • Alina Filip kl. 5
  • Julia Krupska kl. 5
  • Ireneusz Krawiec kl. 4
  • Szymon Tylek kl. 4
  • Sergei Shakhmaev kl. 4
  • Wojciech Bebernitz kl. 5
  • Emilia Zdun kl. 5
  • Krzysztof Jarota kl. 5
  • Tadeusz Karwat kl. 4
  • Bartłomiej Pieńkos kl. 4
  • Jakub Tylek kl. 4
  • Aleksander Sadowski kl. 4
  • Olga Grabowska kl. 4
  • Aleksander Małachowski kl. 4
  • Gabriela Golat kl. 5
  • Michał Jóśko kl. 4
  • Bartłomiej Niewiadomski kl. 4
  • Jakub Kołomański
  • Nikola Peuker kl. 4
  • Piotr Bebernitz kl. 4
  • Ignacy Warchoł kl. 4
  • Róża Lewandowska kl. 5
  • Dawid Wróbel kl. 5
  • Franciszek Szcześniak kl. 5
  • Michał Szot kl. 5
  • Jakub Rusztecki kl. 5
  • Adam Bielecki kl. 4
  • Jakub Lodziński kl. 4
  • Bartosz Chrzanowski kl. 4
  • Mikołaj Rój kl. 5
  • Szymon Ozdoba kl. 5
  • Tymon Piotrowicz kl. 5
  • Łucja Romańska kl. 5
  • Bartłomiej Śniadowski kl. 5
  • Oliwia Borek kl. 5
  • Filip Marszałek kl. 5
  • Wojciech Michalski kl. 4
  • Julia Razik kl. 5
  • Jakub Wnuk kl. 4
  • Gabriela Lisek kl. 4
  • Kamila Kozarzewska kl. 5
  • Anhelina Krasko kl. 5
  • Adrian Fabijańczyk kl. 5

 

 

 

KATEGORIA MASTER

 

  • Mikołaj Łukasik kl. 6

 


 

Ogólnopolski konkurs "Orzeł Informatyczny"

 

wyróżnienie: Tymoteusz Niedzielski, kl. 7c; Piotr Stolarczyk, kl. 8b

                


 

Ogólnopolski konkurs "Wielkanocna PIXanka" (zaprogramowanie wielkanocnej gry w aplikacji PixBlocks)

 

V miejsce - Ignacy Warchoł, kl. 4c

 

 

Warszawski konkurs informatyczny "Bezpieczni w sieci"

 

II miejsce drużynowo.

Drużyna w składzie: Joanna Jóśko, kl. 8d; Maciej Kamela, kl. 8d; Aleksandra Chrzanowska, kl. 8b, Piotr Stolarczyk, kl. 8b; Michał Wajler, kl. 8b.


 

Konkurs informatyczny powołany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty "LOGIA"

finalista - Piotr Stolarczyk, kl. 8b


 

 

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot przyroda - kl. 6

Dyplom wyróżnienia:

Stanisław Przeździęk 

Anna Pacholska

Agata Kowalik

Ogólnopolski konkurs  GALILEO 2019 – przedmiot biologia – kl. 5

Dyplom laureata - Kamila Kozarzewska

Dyplom wyróżnienia - Wojciech Bebernitz

 


 
W ramach Międzyszkolnych Dni Kultury nasza szkoła brała udział w konkursie wokalnym i plastycznym.
Konkurs wokalny



Konkurs plastyczny

II miejsce-  Alicja Dziekańska 

Wyróżnienie

Wojciech Bebernitz
 


 
Dzielnicowy konkurs plastyczny pt. "W KARNAWALE SAME BALE - NAJCIEKAWSZA MASKA KARNAWAŁOWA" zorganizowany przez świetlicę szkolną przy Szkole Podstawowej nr 377 im. majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Warszawie.
Nasze uczennice pod opieką p. Darii Grabsztunowicz i Wacławy Końsko zdobyły następujące miejsca:
 
kategoria 0-1 klasa 
    I miejsce - Lidia Pęczek z klasy I B
    III miejsce - Amelia Rzeszutek I B
 
kategoriaII-III
    III miejsce - Natalia Koleda II C
 
kategoria IV - VIII
    II miejsce - Alicja Rzeszutek IV A