Środa, 2019-11-20

Imieniny: Anatola, Edyty

Promocja talentów i pomysłów

26 maja w Parku Bródnowskim  odbył się XI Festiwal Dzieci i Młodzieży „Artystyczny Targówek”. Jego organizatorem jest Dom Kultury Zacisze. Festiwal promuje edukację kulturalną Dzielnicy Targówek. W pasażu namiotowym  placówki edukacyjne i kulturalne proponowały różnorodne działania animacyjne: gry sprawnościowe, zajęcia plastyczne, manualne, zabawy zręcznościowe, nawiązujące swą tematyką do święta Mamy i Taty. Nasza szkoła również włączyła się aktywnie w działania festiwalu. Nauczyciele świetlicy przygotowali ciekawe pomysły plastyczne dla uczestników festiwalu. Mogli oni wykonać dla mam i tatusiów laurki, biżuterię z koralików, ozdobne koszyczki, wiatraczki,  latające talerze. Chętnych nie brakowało. Wszyscy byli zachwyceni pomysłami, zadowoleni żegnali się mówiąc ,,Do zobaczenia za rok”.