Czwartek, 2019-11-21

Imieniny: Janusza, Marii

Wolontariusze w świetlicy

W  mijającym roku szkolnym , tak jak to było w ubiegłych latach,  odwiedzali naszą świetlicę wolontariusze z naszej szkoły. Ich pomoc była nieoceniona. Młodzi ludzie pomagali w zajęciach artystycznych w świetlicy, w odrabianiu lekcji, organizowali gry i zabawy dla dzieci, grali w gry planszowe, służyli pomocą w organizowaniu świetlicowych imprez i uroczystości, rozmawiali z dziećmi i ich  słuchali. Reprezentowali także szkołę i świetlicę podczas Orszaku Trzech Króli. Nauczyciele świetlicy mogli liczyć na ich wsparcie i pomoc. Wolontariusze mogli wykazać się pomysłowością podczas zabaw z dziećmi, empatią w kontaktach z nimi. Dziękujemy za odwiedziny i liczymy na dalszą współpracę w przyszłym roku szkolnym.