Środa, 2019-11-20

Imieniny: Anatola, Edyty

Honorowe wyróżnienie Szkoły z pomysłem

Szkoła Podstawowa 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka otrzymała honorowe wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii Szkoła z Pomysłem na aktywność społeczną. Uroczysta gala odbyła się 24 września 2019r. w Centrum Nauki Kopernik. Działalność społeczna wśród uczniów budowana jest od kilku lat. Działania podjęte w roku szkolnym 2018/2019 otrzymały uznanie kapituły.

Mentorami i dobrymi stróżami tego sukcesu są nauczyciele: opiekunowie samorządu szkolnego i wolontariatu - Michał Konewka, Małgorzata Kardas, Beata Kopacz.

Uczniowie, którzy odbierali nagrodę, to uczniowie pracujący w tym roku szkolnym w samorządzie i  wolontariacie (Oliwia Kaczorek – kl. 8a, Franciszek Pisarski – kl.8b, Agata Kowalik – kl. 7b, Marta Jaczewska – kl. 7c, Barbara Grygoryan – kl. 5b). Życzymy im wytrwałości i satysfakcji w promowaniu pracy społecznej.

Warto przypomnieć, że szkoła 114 otrzymała dotychczas trzy honorowe wyróżnienia Prezydenta m.st. Warszawy: Pomysł na uczenie języków obcych, Pomysł na realizację edukacji czytelniczej oraz Pomysł na edukację medialną w świetlicy szkolnej.

Gratulacje!

Relacja z gali jubileuszowej