Kalendarium

Wtorek, 2018-10-23

Imieniny: Edwarda, Marleny

Jadłospis

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. O nas
  3. Nauczyciele

Nauczyciele

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Adres e-mail

Funkcja/ przedmiot

Wychowawstwo

1.

Ajdacka

Wiesława

wajdacka@sp114.edu.pl

Wychowawca świetlicy

 

2.

Baczewska

Janina

jbaczewska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

3.

Badowska

Danuta

dbadowska@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3b

4.

Bartosik

Igor

ibartosik@sp114.edu.pl

 

historia, etyka

klasa 5d

5.

Belkiewicz

Hanna

hbelkiewicz@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

6.

Biskupski

Maksymilian

mbiskupski@sp114.edu.pl

 

Pedagog specjalny

 

7.

s. Błach

Grażyna

gblach@sp114.edu.pl

religia

 

8.

Błażejczyk Makuch

Alina

ablazejczyk@sp114.edu.pl

 

przyroda geografia

 

9.

ks. Bodecki

Krzysztof

kbodecki@sp114.edu.pl  

religia

 

10.

Borkowska

Marzena

mborkowska@sp114.edu.pl

pedagog szkolny

 

11.

Burda

Krzysztof

kburda@sp114.edu.pl

pedagog szkolny

 

12.

Chojecka

Elwira

echojecka@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 5a

13.

Dąbrowska

Barbara

bdabrowska@sp114.edu.pl

 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

14.

Domieniuk

Agnieszka

adomieniuk@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 4b

15.

Dubczyńska

Anna

adubczynska@sp114.edu.pl

 

terapeuta integracji sensorycznej

 

16.

Gac

Iwona

igac@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna, etyka

klasa 3b

17.

Gorzelak

Małgorzata

mgorzelak@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2b

18.

Gromek

Agata

agromek@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3a

19.

Grabsztunowicz 

Daria

dgrabsztunowicz@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

 

20.

Hulak

Grażyna

ghulak@sp114.edu.pl

ghulak@edu.um.warszawa

 

przyroda, wicedyrektor

 

21.

Jakubowska

Grażyna

gjakubowska@sp114.edu.pl

język angielski

 

22.

Janowska

Justyna

jjanowska@sp114.edu.pl

Wychowawca świetlicy

 

23.

Kabala

Monika

mkabala@sp114.edu.pl

 

język polski

klasa 4d

24.

Kaciuczyk

Monika

mkaciuczyk@sp114.edu.pl

przyroda, biologia

klasa 4e

25.

Kalata - Grula

Bożena

bkalatagrula@sp114.edu.pl 

terapeuta logopeda - neurologopeda

 

26.

Kamińska

Kamila

kkaminska@sp114.edu.pl

informatyka

zajęcia komputerowe

 

27.

Kardas

Małgorzata

mkardas@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

klasa 7a

28.

Klatowicz

Mariola

mklatowicz@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 1b

29.

Kmieć

Anna

akmiec@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 4a

30.

Knyż

Urszula

uknyz@sp114.edu.pl

język polski

klasa 8a

31.

Konewka

Michał

mkonewka@sp114.edu.pl

język angielski

język hiszpański

klasa 8b

32.

Końsko

Wacława

wkonsko@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

33.

Kopacz

Beata

bkopacz@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 6d

34.

Kopiec

Izabela

ikopiec@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

 

35.

Kosatka

Ewelina

ekosatka@sp114.edu.pl

 

Pedagog specjalny

 

36.

Kozłowski

Grzegorz

gkozlowski@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

 

37.

Królicka

Magdalena

mkrolicka@sp114.edu.pl

biblioteka

 

38.

Krysiak

Artur

akrysiak@sp114.edu.pl

 

plastyka, zajęcia techniczne technika

 

39.

Krzyszczak

Grzegorz

gkrzyszczak@sp114.edu.pl

pedagog specjalny wiedza o społeczeństwie

klasa 8c

40.

Kuśmierz

Sylwester

skusmierz@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

klasa 5b

41.

Kwaśnik

Zofia

zkwasnik@sp114.edu.pl

zajęcia komputerowe informatyka

 

42.

Laszecka

Małgorzata

mlaszecka@sp114.edu.pl

 

religia

 

43.

Lech

Katarzyna

klech@sp114.edu.pl

język polski

klasa 7c

44.

Lech

Maria

mlech@sp114.edu.pl

mlech@edu.um.wawrszawa.pl

język polski, wicedyrektor

 

45.

Loika

Iryna

iloika@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

 

46.

Łaska

Małgorzata

mlaska@sp114.edu.pl

język angielski

klasa 5d

47.

Łyjak

Barbara

blyjak@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 6c

48.

Maciaszek

Jadwiga

jmaciaszek@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3c

49.

Masiulaniec

Martyna

mmasiulaniec@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

 

50.

Mularczyk

Magdalena

mmularczyk@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

 

51.

Niedźwiecka

Karolina

kniedzwiecka@sp114.edu.pl

psycholog

 

52.

Palenga

Angelika

apalenga@sp114.edu.pl

 

 

pedagog specjalny

 

53.

Pawusiak

Emilia

epawusiak@sp114.edu.pl

 

biologia

chemia

 

54

Piotrowska

Katarzyna

kpiotrowska@sp114.edu.pl

 

wychowanie fizyczne

 

55.

Płaska

Anna

aplaska@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2a

56.

Protazy

Krzysztof

kprotazy@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

Klasa 7b

57.

Raboszuk

Magdalena

mraboszuk@sp114.edu.pl

mraboszuk@edu.um.warszawa.pl

 

 

Przyroda

dyrektor

 

58.

Rębowska

Lucyna

lrebowska@sp114.edu.pl

 

biblioteka

 

59.

Rogulska

Małgorzata

mrogulska@sp114.edu.pl

wychowanie przedszkolne

 

60.

Ronatowicz

Wojciech

wronatowicz@sp114.edu.pl

wychowanie do życia  w rodzinie

 

61.

Rulińska

Magdalena

mrulinska@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 6a

62.

Rustowska

Ewa

erustowska@sp114.edu.pl

język polski

klasa 8d

63.

Sarota

Karolina

ksarota@sp114.edu.pl

 

Wychowanie przedszkolne

grupa 0a

64.

Sieradzka - Słyk

Agnieszka

asieradzkaslyk@sp114.edu.pl

terapeuta terapii pedagogicznej

 

65.

Sikorska

Marta

msikorska@sp114.edu.pl

 

historia

wiedza o społeczeństwie doradztwo zawodowe

 

65.

Stańczak

Aleksandra

astanczak@sp114.edupl

język angielski

 

66.

Sutkowska – Dominik

Danuta

dsutkowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

67.

Szanciło - Drożdżak

Maja

mszancilo@sp114.edu.pl

 

język angielski

Klasa 4c

68.

Śliwińska -Izotow

Karolina

ksliwinskaizotow@sp114.edu.pl

język angielski

klasa 6b

69.

Tarnowska

Martyna

mtarnowska@sp114.edu.pl

terapeuta terapii pedagogicznej rewalidacji

 

70.

Tokarska

Anna

atokarska@sp114.edu.pl

plastyka muzyka

 

71.

Tuszyńska

Katarzyna

ktuszynska@sp114.edu.pl

religia

 

72.

Walczuk

Anna

awalczuk@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2c

73.

Walczuk

Dorota

dwalczuk@sp114.edu.pl

język angielski

 

74.

Wiechowska

Beata

bwiechowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

75.

Wieczorek

Agnieszka

awieczorek@sp114.edu.pl

kierownik świetlicy wychowawca świetlicy

 

76.

Wilk

Katarzyna

kwilk@sp114.edu.pl

 

Wychowanie fizyczne  gimnastyka korekcyjna

 

77.

Wódkiewicz

Magdalena

mwodkiewicz@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2d

78.

Zacharzewska

Sylwia

szacharzewska@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

język niemiecki

 

79.

Zdunek

Witold

wzdunek@sp114.edu.pl

matematyka

 

80.

Żabik

Teresa

tzabik@sp114.edu.pl

matematyka

 

 

 

 

Przedmiot

Nazwisko i imię  nauczyciela przedmiotu

Wychowawca klasy

Wychowanie przedszkolne

Sarota Karolina

Rogulska Małgorzata

grupa a

Edukacja wczesnoszkolna

Gac Iwona

kl.1a

Klatowicz Mariola

kl. 1b

Płaska Anna

kl. 2a

Gorzelak Małgorzata

kl. 2b

Walczuk Anna

kl. 2c

Wódkiewicz Magdalena

kl. 2d

Gromek Agata

kl. 3a

Badowska Danuta

kl. 3b

Maciaszek Jadwiga

kl. 3c

J. polski

Jasińska Ewelina

 

Monika Kabala

4d

Knyż Urszula

8a

Lech Katarzyna

7c

Lech Maria

 

Rustowska Ewa

8d

Historia i społeczeństwo

Sikorska Marta

 

Bartosik Igor

5d

Język angielski

Jakubowska Grażyna

 

Konewka Michał

8b

Łaska Małgorzata

5c

Stańczak Aleksandra

 

Szanciło Drożdżak Maja

4c

Śliwińska Izotow Karolina

6b

Walczuk Dorota

 

Język hiszpańki

Konewka Michał

8b

Język niemiecki

Zacharzewska Sylwia

 

Matematyka

Kopacz Beata

6d

Łyjak Barbara

6c

Zdynek Witold

 

Żabik Teresa

 

Fizyka

   

Chemia

Ewelina Pawusiak

 

Biologia

Ewelina Pawusiak

 

Kaciuczyk Monika

4e

Geografia

Błażejczyk Makuch Alina

 

Przyroda

Błażejczyk Makuch Alina

 

Hulak Grażyna

 

Kaciuczyk Monika

 

Raboszuk Magdalena

 

Zajęcia komputerowe, informatyka

Kamińska Kamila

 

Kwaśnik Zofia

 

Muzyka

Tokarska Anna

 

Plastyka

Krysiak Artur

 

Tokarska Anna

 

Zajęcia techniczne, technika

Krysiak Artur

 

Wychowanie fizyczne

Kozłowski Grzegorz

 

Kuśmierz Sylwester

5b

Protazy Krzysztof

7b

Wilk Katarzyna

 

Religia

Ks. Bodecki Krzysztof

 

s. Błach Grażyna

 

Laszecka Małgorzata

 

Tuszyńska Katarzyna

 

Pedagodzy specjalni

Chojecka Elwira

 

Domieniuk Agnieszka

 

Kardas Małgorzata

 

Kmieć Anna

 

Kosatka Ewelina

 

Krzyszczak Grzegorz

 

Masiulaniec Martyna

 

Palenga Angelika

 

Rulińska Magdalena

 

Etyka

Gac Iwona

1a

Bartosik Igor

 

Wychowanie do życia w rodzinie

Ronatowicz Wojciech

 

Gimnastyka korekcyjna

Katarzyna Wilk

 

Pedagodzy

Borkowska Marzena

 

Burda Krzysztof

 

Psycholog

Niedźwiecka Karolina  

 

Terapeuci

Dubczyńska Anna

 

Kalata Grula Bożena

 

Sieradzka Słyk Agnieszka

 

Tarnowska Martyna