Kalendarium

Piątek, 2018-12-14

Imieniny: Alfreda, Izydora

Jadłospis

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. O nas
  3. Nauczyciele

Nauczyciele

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

 

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

sp114@edu.um.warszawa.pl

mmadry@edu.um.warszawa.pl

awojcicka@edu.um.warszawa.pl

akurzela@edu.um.warszawa.pl

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Adres e-mail

Funkcja/ przedmiot

Wychowawstwo

1.

Andrzejczyk

Dorota

dandrzejczyk@sp114.edu.pl

j. hiszpański

 

2.

Ajdacka

Wiesława

ajdacka@sp114.edu.pl

Wychowawca świetlicy

 

3.

Baczewska

Janina

jbaczewska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

4.

Badowska

Danuta

dbadowska@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3b

5.

Bartosik

Igor

ibartosik@sp114.edu.pl

 

historia, etyka

klasa 5d

6.

Belkiewicz

Hanna

hbelkiewicz@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

7.

Bernat

Agnieszka

abernat@sp114.edu.pl

j. polski

 

8.

Blim

Anna

ablim@sp114.edu.pl

fizyka

 

9.

Biskupski

Maksymilian

mbiskupski@sp114.edu.pl

 

Pedagog specjalny

 

10.

s. Błach

Grażyna

gblach@sp114.edu.pl

religia

 

11.

Błażejczyk Makuch

Alina

ablazejczyk@sp114.edu.pl

 

przyroda geografia

 

12.

ks. Bodecki

Krzysztof

kbodecki@sp114.edu.pl  

religia

 

13.

Borkowska

Marzena

mborkowska@sp114.edu.pl

pedagog szkolny

 

14.

Borkowska

Sylwia

sborkowska@sp114.edu.pl

język niemiecki

 

15.

Burda

Krzysztof

kburda@sp114.edu.pl

pedagog szkolny

 

16.

Chojecka

Elwira

echojecka@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 5a

17.

Dąbrowska

Barbara

bdabrowska@sp114.edu.pl

 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

18.

Domieniuk

Agnieszka

adomieniuk@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 4b

19.

Dubczyńska

Anna

adubczynska@sp114.edu.pl

 

terapeuta integracji sensorycznej

 

20.

Gajcy

Katarzyna

 

 matematyka

 

21.

Gac

Iwona

igac@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna, etyka

klasa 3b

22.

Gorzelak

Małgorzata

mgorzelak@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2b

23.

Gromek

Agata

agromek@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3a

24.

Grabsztunowicz 

Daria

dgrabsztunowicz@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

 

25.

Hulak

Grażyna

ghulak@sp114.edu.pl

przyroda, wicedyrektor

 

26.

Jakubowska

Grażyna

gjakubowska@sp114.edu.pl

język angielski

 

27.

Kabala

Monika

mkabala@sp114.edu.pl

 

język polski

klasa 4d

28.

Kaciuczyk

Monika

mkaciuczyk@sp114.edu.pl

przyroda, biologia

klasa 4e

29.

Kalata - Grula

Bożena

bkalatagrula@sp114.edu.pl 

terapeuta logopeda - neurologopeda

 

30.

Kamińska

Kamila

kkaminska@sp114.edu.pl

informatyka

zajęcia komputerowe

 

31.

Kardas

Małgorzata

mkardas@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

klasa 7a

32.

Klatowicz

Mariola

mklatowicz@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 1b

33.

Kmieć

Anna

akmiec@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 4a

34.

Knyż

Urszula

uknyz@sp114.edu.pl

język polski

klasa 8a

35.

Konewka

Michał

mkonewka@sp114.edu.pl

język angielski

język hiszpański

klasa 8b

36.

Końsko

Wacława

wkonsko@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

37.

Kopacz

Beata

bkopacz@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 6d

38.

Kopiec

Izabela

ikopiec@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

 

39.

Kosatka

Ewelina

ekosatka@sp114.edu.pl

 

Pedagog specjalny

 

40.

Kozłowski

Grzegorz

gkozlowski@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

 

41.

Królicka

Magdalena

mkrolicka@sp114.edu.pl

biblioteka

 

42.

Krysiak

Artur

akrysiak@sp114.edu.pl

 

plastyka, zajęcia techniczne technika

 

43.

Krzyszczak

Grzegorz

gkrzyszczak@sp114.edu.pl

pedagog specjalny wiedza o społeczeństwie

klasa 8c

44.

Kuśmierz

Sylwester

skusmierz@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

klasa 5b

45.

Kwaśnik

Zofia

zkwasnik@sp114.edu.pl

zajęcia komputerowe informatyka

 

46.

Laszecka

Małgorzata

mlaszecka@sp114.edu.pl

 

religia

 

47.

Lech

Katarzyna

klech@sp114.edu.pl

język polski

klasa 7c

48.

Lech

Maria

mlech@sp114.edu.pl

język polski, wicedyrektor

 

49.

Loika

Iryna

iloika@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

 

50.

Łabuz

Anna

alabuz@sp114.edu.pl

j. polski

 

51.

Łaska

Małgorzata

mlaska@sp114.edu.pl

język angielski

klasa 5d

52.

Łyjak

Barbara

blyjak@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 6c

53.

Maciaszek

Jadwiga

jmaciaszek@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3c

54.

Markowicz

Ewa

emarkowicz@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

55.

Masiulaniec

Martyna

mmasiulaniec@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

 

56.

Mularczyk

Magdalena

mmularczyk@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

 

57.

Niedźwiecka

Karolina

kniedzwiecka@sp114.edu.pl

psycholog

 

58.

Palenga

Angelika

apalenga@sp114.edu.pl

 

 

pedagog specjalny

 

59.

Pawusiak

Emilia

epawusiak@sp114.edu.pl

 

biologia

chemia

 

60.

Piotrowska

Katarzyna

kpiotrowska@sp114.edu.pl

 

wychowanie fizyczne

 

61.

Pluta

Kamil

 

fizyka

 

62.

Płaska

Anna

aplaska@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2a

63.

Protazy

Krzysztof

kprotazy@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

Klasa 7b

64.

Raboszuk

Magdalena

mraboszuk@sp114.edu.pl

Przyroda

dyrektor

 

65.

Rębowska

Lucyna

lrebowska@sp114.edu.pl

 

biblioteka

 

66.

Rogulska

Małgorzata

mrogulska@sp114.edu.pl

wychowanie przedszkolne

 

67.

Ronatowicz

Wojciech

wronatowicz@sp114.edu.pl

wychowanie do życia  w rodzinie

 

68.

Rulińska

Magdalena

mrulinska@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 6a

69.

Rustowska

Ewa

erustowska@sp114.edu.pl

język polski

klasa 8d

70.

Sarota

Karolina

ksarota@sp114.edu.pl

 

Wychowanie przedszkolne

grupa 0a

71.

Sieradzka - Słyk

Agnieszka

asieradzkaslyk@sp114.edu.pl

terapeuta terapii pedagogicznej

 

72.

Sikorska

Marta

msikorska@sp114.edu.pl

 

historia

wiedza o społeczeństwie doradztwo zawodowe

 

73.

Stańczak

Aleksandra

astanczak@sp114.edupl

język angielski

 

74.

Sutkowska – Dominik

Danuta

dsutkowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

75.

Szanciło - Drożdżak

Maja

mszancilo@sp114.edu.pl

 

język angielski

Klasa 4c

76.

Śliwińska -Izotow

Karolina

ksliwinskaizotow@sp114.edu.pl

język angielski

klasa 6b

77.

Tarnowska

Martyna

mtarnowska@sp114.edu.pl

terapeuta terapii pedagogicznej rewalidacji

 

78.

Tokarska

Anna

atokarska@sp114.edu.pl

plastyka muzyka

 

79.

Tuszyńska

Katarzyna

ktuszynska@sp114.edu.pl

religia

 

80.

Walczuk

Anna

awalczuk@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2c

81.

Walczuk

Dorota

dwalczuk@sp114.edu.pl

język angielski

 

82.

Wiechowska

Beata

bwiechowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

83.

Wieczorek

Agnieszka

awieczorek@sp114.edu.pl

kierownik świetlicy wychowawca świetlicy

 

84.

Wilk

Katarzyna

kwilk@sp114.edu.pl

 

Wychowanie fizyczne  gimnastyka korekcyjna

 

85.

Wódkiewicz

Magdalena

mwodkiewicz@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2d

86.

Zacharzewska

Sylwia

szacharzewska@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

język niemiecki

 

87.

Zdunek

Witold

wzdunek@sp114.edu.pl

matematyka

 

88.

Żabik

Teresa

tzabik@sp114.edu.pl

matematyka